Projektowanie basenów – kwestie techniczne

projektowanie basenów

Inwestycje, które wymagają specjalnej dokumentacji w postaci projektu budowlanego to żaden problem. Każda usługa projektowa wyceniana jest indywidualnie i dopasowana do potrzeb klienta. Doświadczeni inżynierowie posiadający fachową wiedzę podejmą się realizacji każdego zadania zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji. Projektujemy i realizujemy zarówno standardowe przydomowe baseny, jak i wyszukane obiekty rekreacji wodnej.

 

Projekty basenów – od koncepcji do realizacji

Do powierzonego nam zadania podchodzimy kompleksowo. Wystarczy, że klient przedstawi swoje potrzeby, a resztą zajmą się specjaliści.

Przedstawienie własnej koncepcji

Cały proces realizacji wymarzonej inwestycji rozpoczyna się od zaprezentowania wizji  oraz uzgodnienia kwestii technicznych. Na tym etapie klient może przedstawić swoje pomysły dotyczące kształtu, głębokości czy stylu basenu. W przypadku kiedy nie jest przekonany, co do tego jak ma wyglądać basen może skonsultować te kwestie z projektantami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie i z chęcią udzielą potrzebnych informacji.

Projekt wykonany przez specjalistę

Po zebraniu tych danych rozpoczyna się proces projektowania basenu.

Następnie końcowa wizja, stworzona według wytycznych klienta zostaje mu przedstawiona. To moment, w którym możliwe jest wprowadzenie zmian i wybranie alternatywnych rozwiązań. Po wspólnym ustaleniu najlepszych rozwiązań następuje przedstawienie projektu końcowego, na podstawie którego przeprowadzone zostaną prace budowlane.

Końcowy etap – budowa wymarzonego basenu

Na tym etapie powstanie realizacja projektowanego basenu. Czas realizacji oceniany jest zawsze indywidualnie i zależy między innymi od stopnia skomplikowania konstrukcji czy od wybranych elementów dodatkowych. Ostatni element to napełnienie niecki basenowej wodą i korzystanie z wymarzonego basenu we własnym ogrodzie.

 

Projekty basenów przydomowych i nie tylko

Indywidualny projekt basenu pozwala na realizację niebanalnej inwestycji. To bardzo ważny element całego procesu budowy basenu. Od niego zależy późniejszy wygląd, ale także funkcjonalność basenu. Własny projekt to sposób na spełnienie marzenia o basenie nie tylko w ogrodzie, ale także w domu czy hotelu. Nasze usługi realizujemy nie tylko na terenie Warszawy, ale także całej Polski i za granicą. Pragniemy aby z naszą pomocą wymarzony projekt klienta stał się ulubionym miejscem rozrywki i relaksu.