Witamy na stronie internetowej firmy Aqua-World Technologie Sp. z o.o., Poniżej pragniemy zaprezentować naszą firmę i zainteresować Państwa oferując technologiczną wiedzę, wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny naszych produktów i usług.

Od 1999 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonujemy prace projektowe i budowlane w dziedzinie technologii uzdatniania, magazynowania i dystrybucji wody. Duża radość i niebywałą satysfakcję czerpiemy z realizacji zadań związanych z instalacjami technologii basenowej, fontannowej i wodnych placów zabaw. Aqua-World Technologie tworzą pracownicy którzy mogą pochwalić się bogatą wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas swojej kariery przy realizacji inwestycjach dla liderów rynku budowlanego w Polsce i poza jej granicami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-monterskiej oferujemy naszym Klientom kompleksowe i efektywne rozwiązania techniczne. Uśmiech i zadowolenie użytkowników korzystających ze zrealizowanych przez naszą firmę inwestycji cieszy nas najbardziej.

Zakresem swojej działalności obejmujemy całe spektrum procesów jednostkowych dotyczących zagadnień dezynfekcji i uzdatniania wody oraz mechaniki płynów. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją nowych instalacji basenowych i fontannowych oraz SPA, jak również przeprojektowywaniem i dostosowywaniem do aktualnych wymagań systemów już istniejących. Ponadto przeprowadzamy rozruchy technologiczne, optymalizujemy parametry pracujących instalacji oraz wykonujemy opinie techniczne i fizykochemiczne dotyczące ww. zagadnień.

Możemy poszczycić się ponad pięćdziesięcioma dużymi projektami zrealizowanymi na terenie całego kraju i poza jego granicami oraz stałymi serwisami kilku kompleksów basenowych i SPA. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i w zależności od preferencji Zamawiającego oraz istniejących warunków dobieramy optymalne metody dezynfekcji i uzdatniania wody w projektowanym ciągu technologicznym.

Firma posiada również prawa ochronne dla wzorów użytkowych konstrukcji zbiorników WaterTank.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwalają na wykonywanie instalacji w najnowocześniejszych technologiach i zgodnie z wymaganiami techniczno-sanitarnymi ustalonymi w drodze Rozporządzenia przez Ministra Zdrowia oraz z normami DIN. Poniżej pragniemy przedstawić Państwu niewielką część realizacji wykonanych przez Aqua-World Technologie. 

Wykonujemy instalacje basenowe, fontannowe i SPA w pełnym zakresie Inwestycji:

 • projektowanie
 • wykonanie instalacji
 • rozruchy technologiczne
 • optymalizacja parametrów pracujących instalacji
 • opinie techniczne i fizykochemiczne
 • serwis powykonawczy

Jesteśmy również  producentem zbiorników AquaTANK o szerokim spektrum zastosowania – wykonywanych na zamówienie z płyt Polipropylenowych PP i Polietylenowych PE.

Zbiorniki mogą być wykonane:

 • w dowolnych wymiarach,
 • jako konstrukcje samonośne,
 • jedno i wielokomorowe,
 • otwarte lub zamknięte,
 • gotowe lub wykonane na miejscu inwestycji w trudno dostępnych miejscach.